Co nowego

morze Ustronie Morskie Kemping

Aktualności

Przedstawiamy tu bieżące informacje dotyczące kempingu. Znajdziesz nas również na platformie Facebook.

Facebook 

morze Ustronie Morskie Kemping Kempingplatz

rozpoczęcie 2024 Kemping Ku Morzu

26.04.2024 otwieramy nowy sezon


Otwieramy się ponownie! 🏕️ Od 26 kwietnia zapraszamy was do kempingu "Ku Morzu" w Ustroniu Morskim na sezon letni. Czekają na was przygody wśród pięknej przyrody i relaksujące spacery brzegiem morza. Zapraszamy do odpoczynku!

Wir öffnen wieder! 🏕️ Ab dem 26. April laden wir Sie zum Sommercamping "Ku Morzu" in Ustronie Morskie ein. Erleben Sie Abenteuer inmitten der schönen Natur und entspannte Spaziergänge am Meer. Wir laden Sie zur Erholung ein!

We're reopening! 🏕️ From April 26th, we invite you to the "Ku Morzu" camping site in Ustronie Morskie for the summer season. Experience adventures amidst beautiful nature and relaxing walks by the sea. We invite you to unwind!

Klimaty wiosenne

 morze Ustronie Morskie Kemping Kempingplatz

W scenerii zimowej

Zimowa sztormowa symfonia znad morza! Pomimo zamknięcia naszego kempingu, nie zapominamy o magicznych chwilach, jakie oferuje nam Bałtyk. Przyjrzyjcie się temu majestatycznemu spektaklowi natury, który rozgrywa się za naszymi drzwiami. Mamy nadzieję, że te zdjęcia poprawią Wam nastrój i już niebawem znowu będziemy mogli powitać Was na naszym kempingu! #SztormoweMorze #CzekamyNaWas 

 morze Ustronie Morskie Kemping Kempingplatz

Sezon 2023 zakończony

🚐❤️Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili lato z nami na polu kempingowym w Ustroniu Morskim - wspólnie stworzyliśmy niezapomniane wspomnienia, już teraz zapraszamy do wspólnego powrotu w maju 2024 i do zobaczenia nad morzem! W międzyczasie, jesienią i zimą, będziemy publikować na naszej stronie zdjęcia z pięknymi widokami znad morza, abyście mogli tęsknić za naszym cudownym miejscem. ❤️💙